Nasi partnerzy

Nasi partnerzy są liderami w swojej branży!

inver-valspar

Działająca od 1806 roku firma Valspar jest dużym amerykańskim producentem powłok ochronnych skupiającym się wyłącznie na produkcji powłok i barwników. Jest też największym dostawcą powłok ochronnych dla przemysłu opakowań ochronnych o zasięgu międzynarodowym.Firma Valspar weszła na rynek europejski w 1996 roku wraz z przejęciem firmy Coates Coatings oraz Dexter Corporation w roku 1999. W roku 2001, Valspar przejęła firmę Lilly Corporation, w celu wzmocnienia pozycji swojego działu Industrial Coatings (Dział Powłok Przemysłowych). W 2006 roku Valspar przejęła też dział produkcji powłok ochronnych firmy H.B. Fuller, w tym angielską fabrykę farb proszkowych w Birmingham.
Dziś, z ponad 700 pracownikami oraz 5 fabrykami na terenie Europy, firma Valspar oferuje szeroką gamę zewnętrznych i wewnętrznych powłok ochronnych, barwników, lakierów chroniących przed promieniowaniem UV, powłok gruntowych oraz polimerów.

www.inver.com

chemetall_lakiernia_proszkowa_ewa_mendel_wielkopolska

Firma Chemetall Polska Sp. z o.o. powstała 15 kwietnia 1991r. jako Spółka Join-Venture (o pierwotnej nazwie Gardobond Sp. z o.o.) pomiędzy niemiecką firmą Chemetall GmbH z Frankfurtu n/Menem i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Obecnie Chemetall Polska Sp. z o.o. jest w 100% własnością firmy Chemetall GmbH FRANKFURT. Chemetall Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji środków chemicznych do przygotowania powierzchni przed malowaniem.

www.chemetall.pl

pobrane

Firma ITW Gema oferuje profesjonalne urządzenia, które zostały zaprojektowane tak, aby mogły być dostosowane do każdej istniejącej linii malarskiej. Są to między innymi kabiny automatyczne, kompletne systemy do szybkiej zmiany kolorów, centra przygotowania farby proszkowej, systemy odzysku farby proszkowej z zastosowaniem cyklonów i multicyklonów, manipulatory, zaawansowane systemy rozpoznania detali. W ofercie jest również typoszereg urządzeń ręcznych do nanoszenia farb proszkowych, w których skład wchodzą kabiny malarskie ręczne zamknięte i przelotowe, pistolety elektrostatyczne, jednostki sterujące, pompy inżektorowe. Wyżej wymienione urządzenia objęte są gwarancją i obsługą serwisową na terenie całego kraju.

www.gemapowdercoating.com

logo

Firma”Serwis Tech” jest producentem takich urządzeń jak: piece lakiernicze,kabiny lakiernicze, systemy do obróbki chemicznej, myjki natryskowe, myjki tunelowe, systemy wannowe, systemy transportu elementów. W swojej ofercie mamy również: zestawy aplikacyjne do elektrostatycznego nakładania farb proszkowych, filtry do kabin lakierniczych, palniki grzewcze na olej opałowy i gaz.

www.serwis-tech.pl

Wise Solution Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą zintegrowane systemy monitorowania produkcji i zarządzania procesami. Wyróżnia się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu najnowszych rozwiązań IT, telekomunikacji, automatyki oraz elektroniki połączoną ze znajomością procesów produkcji i logistyki. Oferowany przez Wise Solution Sp. z o.o. system pozwala na śledzenie poszczególnych zleceń w procesie produkcji, dostarcza pełną wiedzę dotyczącą jego parametrów (zużycie energii, czas trwania, parametry fizyczne i chemiczne itp.) oraz umożliwia jego sterowanie. Wiedza ta przekłada się na zwiększenie wydajności i ograniczenie kosztów produkcji.

www.wisesolution.pl

Firma IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład szwajcarskiej grupy IGP Pulvertechnik AG – producenta najwyższej jakości farb proszkowych. IGP Pulvertechnik AG została utworzona w 1968 roku przez znane szwajcarskie firmy branży chemicznej. Jest jedną z firm, które w znaczny sposób przyczyniły się do wynalezienia farb proszkowych i upowszechniania tej ekologicznej technologii.Stale prowadzone prace badawcze i rozwojowe stanowią solidną podstawę dla produkcji wysokiej jakości systemów farb proszkowych w szczególności o zastosowaniu fasadowym.

IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1. lipca 2000 r., jednak farby proszkowe IGP Pulvertechnik stosowane są w Polsce od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas produkty zyskały bardzo dobrą opinię wielu krajowych zakładów lakierniczych. W ofercie znajdują się farby proszkowe o wszechstronnym zastosowaniu w kolorystyce RAL i NCS, jak również w kolorach specjalnych.

www.igp.pl

Bez nazwy-1

Firma Ripol rozpoczęła produkcję farb proszkowych w 2001 r. w nowo wybudowanej fabryce w pobliżu Mediolanu. Ripol jest firmą nowoczesną, wyposażaną w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne i sprzęt laboratoryjny, zarządzaną przez młodych ludzi z doświadczeniem wyniesionym z rodzinnej firmy, zajmującej się m.inn. lakierowaniem proszkowym. Ripol stawia na jakość. Posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz atesty Qualicoat (na poliestry fasadowe matowe, w połysku i w satynie) a także atest GSB na poliestry w połysku.

 www.ripol.com

Początki firmy sięgają 1989 roku. Jest przedstawicielem takich firm jak  ITW Gema ; Valspar ; Ripol oraz Nabu Oberflachentechnik . W firmowej malarni proszkowej przeprowadzane są prezentacje oraz szkolenia .

www.eko-bhl.pl

ultronl_lakiernia_proszkowa_ewa_mendel_wielkopolska

Firma”ULTRON” powstała w 1989r. Specjalizuje się w produkcji myjni ultradźwiękowych dużych mocy w przemyśle, medycynie i laboratoriach o pojemności od 1 do kilku tysięcy litrów. Wykonuje całe linie technologiczne do różnych procesów. Wprowadza najnowsze technologie zwiększające wydajność i jakość produkcji u swoich klientów. Urządzenia tej firmy uważane są za jedne z wiodących na rynku.

www.ultron.pl

PlascoatLogoCMYK Plascoat to światowy lider w produkcji termoplastycznych powłok proszkowych.
W swojej ofercie posiada produkty do różnorodnych zastosowań i różnego rodzaju aplikowania.

www.plascoat.com

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide