Seminarium poświęcone chemicznej obróbce powierzchni 13-14 czerwca 2017 roku

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wieloletnią tradycją firmy Chemetall mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium poświęcone chemicznej obróbce powierzchni, na którym przedstawiona zostanie aktualna wiedza w zakresie:

  1. tradycyjnych i nowoczesnych technologii przygotowania powierzchni przed lakierowaniem kataforetycznym oraz farbami ciekłymi i proszkowymi,
  2. rodzaju materiałów hutniczych i konstrukcyjnych, sposobów ich zabezpieczania oraz metod ich chemicznej obróbki powierzchni,
  3. standardów obróbki chemicznej profili aluminiowych,
  4. technologii produkcji rur i drutu.

Tematy te zostaną poszerzone także o wykłady firm współorganizujących, specjalizujących się w dostawach farb ciekłych i proszkowych oraz urządzeń do ich aplikacji.
Mamy nadzieję, że przekazane informacje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będą mogły być wykorzystane przez Państwa na liniach produkcyjnych, przyczyniając się w ten sposób do poprawy jakości wyrobów i zwiększenia ich konkurencyjności na rynku.

Seminarium odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2017 roku w Centrum Kongresowym „Warszawianka”, Jachranka 77.

Dodatkowych informacji udziela Małgorzata Pekról : tel. 600 078 204 mail :  gosia@ewa-mendel.pl . Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 08 kwietnia 2017 roku.