PLASCOAT wchodzi na polski rynek

PlascoatLogoCMYK

Światowy producent powłok termoplastycznych

Przedstawiciele EKO-BHL odbierają Certyfikat Dystrybutora PLASCOAT System Ltd na prawach wyłączności po zakończeniu intensywnego kursu szkoleniowego.

Przedstawiciele EKO-BHL odbierają Certyfikat Dystrybutora PLASCOAT System Ltd na prawach wyłączności po
zakończeniu intensywnego kursu szkoleniowego.

Firma PLASCOAT Systems Ltd, uznany światowy producent powłok termoplastycznych, udzieliła firmie EKO-BHL Sp. z o.o. licencji na dystrybucję swoich produktów w Polsce.

Patrick Benson, dyrektor ds. marketingu w PLASCOAT System Ltd powiedział: – Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy wybrać polską firmę, która ma tak olbrzymią wiedzę, doświadczenie i znajomość lokalnych użytkowników powłok proszkowych i ustanowić ją Licencjonowanym Dystrybutorem termoplastycznych powłok PLASCOAT. – Powłoki termoplastyczne stają się coraz bardziej znane w Polsce przede wszystkim dzięki temu, że w doskonały sposóbradzą sobie w tak wymagającym klimacie, gdzie temperatura może dochodzić do +35°C latem i do –30°C zimą – dodaje Patrick Benson. – Proszkowe powłoki termoplastyczne PLASCOAT PPA 571 wytrzymują te temperatury bez pęknięć, a dzięki elastyczności zachowują swoją integralność, gdy temperatura wzrośnie ponownie. Współpraca z naszym nowym polskim dystrybutorem jest bardzo ekscytującą perspektywą dla wszystkich zainteresowanych. Przedstawiciele EKO-BHL odbyli w fabryce PLASCOAT w Farnham intensywne szkolenie. Firma EKO-BHL działa w branży powłok proszkowych od 1988 r. Dostarcza farby proszkowe i związany z tym serwis oraz jest doskonale znana jako dostawca elektrostatycznego sprzętu do napylania proszkowego cieszącej się wielkim uznaniem firmy Gema. Urządzenia te są w pełni kompatybilne z powłokami PLASCOAT 571 ES. – To, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie oprócz wiedzy i kontaktów EKO-BHL w branży malowania proszkowego, to udzielane przez nich mocne wsparcie techniczne oraz zaplecze szkoleniowe, będące do dyspozycji ich klientów – stwierdził P. Benson.

 

pdf_downloadPOBIERZ:
plascoat info po polsku o dystrybucji [PDF]